برای مشاهده بهتر دستگاه های دستگاه کپی فرز UPVC، روی محصول مورد نظر کلیک کنید.

دستگاه کپی فرز سه کاره upvc از بهترین مدل های سوراخ کن upvc و از مهم ترین دستگاه های مورد استفاده در کارگاه های تولید درب و پنجره یو پی وی سی است. از این دستگاه برای ایجاد جای دستگیره، جای لولا و راه آب استفاده می شود.

دستگاه سه کاره upvc در واقع شامل دو دستگاه یراق زن و یک دستگاه ایجاد شیار تخلیه آب است که با استفاده از شابلن راهنما، محل دقیق ایجاد دستگیره، سوراخکاری سه تایی و شیار زنی تعیین می شود. از بهترین دستگاه های کپی فرز یو پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه کپی فرز رومیزی
  • دستگاه کپی فرز تک سر
  • دستگاه کپی فرز تمام اتوماتیک

خرید دستگاه کپی فرز upvc به عنوان سوراخ کن در upvc برای کارگاه های تولید درب و پنجره، مقرون به صرفه تر است. برای خرید دستگاه کپی فرز و جای دستگیره با قیمت مناسب و با شرایط نقد و اقساط می توانید از طریق بازرگانی دورناوین اقدام بفرمایید.

برای سفارش هر یک از مدل های دستگاه کپی فرز UPVC (دستگاه کپی فرز یو پی وی سی) و جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش اقساطی می توانید با دورناوین تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس دورناوین

09120356753

شرکت درناوین وارد کننده ماشین آلات اختصاصی ساخت درب و پنجره های دو جداره پی وی سی و آلومینیوم بصورت عمده و ماشین آلات تولید شیشه های چند جداره و نماینده انحصاری فروش پروفیل کرال و شفر و الیستا در ایران می باشد