درباره بازرگانی دورناوین

بازرگانی دورناوین، نمایندگی انحصاری دستگاه های پاورتک، مائر ماکینا، اوزگنچ، ولت لاین ترکیه در ایران است. دورناوین با بیش از 10 سال سابقه کار درخشان و با کادری مجرب در زمینه تولید و مونتاژ دستگاه یو پی وی سی، توانسته است بخش بزرگی از نیاز کشور در صنعت تولید درب و پنجره دوجداره را تامین کند.

این مجموعه با ارائه خدمات بی نظیر مانند گارانتی محصول و خدمات پس از فروش و با استفاده از ظرفیت های وارداتی توانسته است دستگاه های مذکور را با قیمت مناسب در اختیار همکاران بخش ساخت درب و پنجره دو جداره، آلومینیوم و نمای کرتین وال قرار دهد.

مجموعه بازرگانی دورناوین بزرگ ترین و اولین تولیدکننده پانل های دکوراتیو یک تکه UPVC در ایران است. ماشین آلات تکنولوژی این پانل ها از کشور آلمان و ترکیه وارد شده و با استفاده از متریال خام آلمانی و ترک، پانل هایی با بهترین کیفیت ساخته شده و در اختیار همکاران محترم قرار میگیرد.

این پنل ها بنا به سفارش مشتری می تواند در کیفیت های نانو، ضد ضربه، ضد زلزله، فوق سبک و ساندویچ پنل نیز تولید شود. همچنین ابعاد پنل ها بنا به نظر مشتری قابل تغییر است.

DOORNAWIN یکی از برترین برندهای پخش پروفیل های UPVC در ایران است که توانسته است در زمینه تامین و پخش مواد خام، تولید درب و پنجره دو جداره و تامین یراق آلات به موفقیت های بزرگی دست پپیدا کند. همچنین این مجموعه در راستای مساعدت صنعت تولید درب و پنجره کشور، تصمیم به فروش اعتباری محصولات خود نیز گرفته است.

تلفن تماس

…۰۹۱۲

دورناوین-doornawin

پیشنهاد عالی برای مشتریان

ویژگی های شگفت انگیز برای بیمه

تمام دستگاه های upvc دارای گارانتی معتبر محصول به مدت 2 سال است.

آموزش، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محترم از دیگر امکانات بازرگانی دورناوین است.

استفاده از شرایط خرید نقد و اقساطی یک دیگر از تسهیلات شرکت دورناوین به مشتریان محترم است.

شرکت درناوین وارد کننده ماشین آلات اختصاصی ساخت درب و پنجره های دو جداره پی وی سی و آلومینیوم بصورت عمده و ماشین آلات تولید شیشه های چند جداره و نماینده انحصاری فروش پروفیل کرال و شفر و الیستا در ایران می باشد